Naše stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK
Máte své oblíbené
obchodníky
pod palcem?

Chytrá lékárna - Palackého třída 137

Naším posláním je pomáhat. Osobní klientská péče je pro nás způsob, jak to dělat co nejlépe. Myslíme si, že lékárna má být vlídné a přátelské místo, kde se člověk cítí dobře. Zakládáme si na profesionální péči a laskavém přístupu k zákazníkům.
Jakmile Vás trochu poznáme, poradíme Vám daleko lépe. S Vaší osobní kartou víme, co přesně potřebujete a jaké řešení je pro Vás v dané chvíli nejlepší. Nabízíme Vám jen to, co Vás opravdu zajímá. A dokážeme Vám ušetřit peníze.

Kontakt

Palackého třída 137, Brno

Telefon: 731 654 833

mapa zde

Hodnocení v rámci projektu

Přednosti
  • Kompletně bezbariérový přístup.
  • Blízká dostupnost MHD.
  • Možnost doručení zboží domů.
  • Služby zdarma: měření tlaku, cukru v krvi apod.
  • Velmi milá a přátelská obsluha.
Nedostatky
  • Chybějící defibrilátor.zpět
Nezisková organizace, založená za účelem podpory rodin a seniorů. Posláním organizace je pomáhat sociálně slabým, seniorům a vyloučeným sociálním skupinám. Ad fontem se také věnuje organizaci kulturních akcí, zejména se zaměřením na mezigenerační soužití a podporu mezigeneračních vazeb.


Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s. sídlí v centru Brna na adrese Mečová 5, kde je spotřebitelská poradna i koordinační centrum pro všechny poradny v ČR. Mezi hlavní úkoly sdružení patří zajišťování bezplatného spotřebitelského poradenství. Sdružení poskytuje spotřebitelům osobně, e-mailem či telefonicky spotřebitelské právní rady v jejich problémech.
realizátor
projektu


Ad Fontem, z.s.
Klecandova 712/11
613 00 Brno – Černá Pole

www.adfontem.cz
napište nám

OPIŠTE KONTROLNÍ KÓD

Aktivity projektu Prověřeno seniory jsou podpořeny z dotačního programu.
Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.
© 2021 proverenoseniory.cz