Naše stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK
Máte své oblíbené
obchodníky
pod palcem?

K+K Sport

Kamenná prodejna a eshop sportovní obuvi, oblečení a potřeby pro zimní i letní sporty již od roku 1996. Outdoor i zimní a lyžařské vybavení, spacáky, karimatky, stany, batohy, přilby, brýle, kalhoty, bundy, funkční prádlo a boty HANNAH, ZAJO, HITEC, ALPINA, NEW BALANCE, MAGNUM, RELAX, VOXX, KEEN.

Kontakt
K+K Sport
Štefánikova 13, 602 00 Brno
tel.: 541 242 323
e-mail: kksport@post.cz
web: https://www.kksport.cz/

mapa zde

Hodnocení v rámci projektu

Přednosti
  • Ochotná a milá obsluha
  • Dobrá dostupnost MHD
Nedostatky
  • Horší možnosti parkování
  • Chybějící označení dozorového orgánuzpět
Nezisková organizace, založená za účelem podpory rodin a seniorů. Posláním organizace je pomáhat sociálně slabým, seniorům a vyloučeným sociálním skupinám. Ad fontem se také věnuje organizaci kulturních akcí, zejména se zaměřením na mezigenerační soužití a podporu mezigeneračních vazeb.


Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s. sídlí v centru Brna na adrese Mečová 5, kde je spotřebitelská poradna i koordinační centrum pro všechny poradny v ČR. Mezi hlavní úkoly sdružení patří zajišťování bezplatného spotřebitelského poradenství. Sdružení poskytuje spotřebitelům osobně, e-mailem či telefonicky spotřebitelské právní rady v jejich problémech.
realizátor
projektu


Ad Fontem, z.s.
Klecandova 712/11
613 00 Brno – Černá Pole

www.adfontem.cz
napište nám

OPIŠTE KONTROLNÍ KÓD

Aktivity projektu Prověřeno seniory jsou podpořeny z dotačního programu.
Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.
© 2021 proverenoseniory.cz