Naše stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK
Máte své oblíbené
obchodníky
pod palcem?

Masáže WIKY Břeclav

Proč chodit na masáž? Masáž má blahodárný účinek na většinu částí lidského těla, v první řadě na kůži, podkožní vazivo, lymfu, svalstvo, také na dýchací aparát, cévy i na některé vnitřní orgány a žlázy.V nabídce je např. havajská nebo thajská masáž, lymfatická masáž a masáž lávovými kameny. Ve studiu se soustředí také na reflexologii, spoušťové body a tejpování.

Kontakt
Masáže WIKI – Lenka Plodková
Jiráskova 33, 690 02 Břeclav
tel.: 777 165 059
e-mail: lenka@bonty.cz
web: https://www.masaze-wiky.cz/

mapa zde

Hodnocení v rámci projektu

Přednosti
  • Čisté a uklizené prostředí
  • Ochotná a milá obsluha
Nedostatky
  • Chybějící obchodní podmínky
  • Nedostatečná pravidla o zpracování osobních údajůzpět
Nezisková organizace, založená za účelem podpory rodin a seniorů. Posláním organizace je pomáhat sociálně slabým, seniorům a vyloučeným sociálním skupinám. Ad fontem se také věnuje organizaci kulturních akcí, zejména se zaměřením na mezigenerační soužití a podporu mezigeneračních vazeb.


Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s. sídlí v centru Brna na adrese Mečová 5, kde je spotřebitelská poradna i koordinační centrum pro všechny poradny v ČR. Mezi hlavní úkoly sdružení patří zajišťování bezplatného spotřebitelského poradenství. Sdružení poskytuje spotřebitelům osobně, e-mailem či telefonicky spotřebitelské právní rady v jejich problémech.
realizátor
projektu


Ad Fontem, z.s.
Klecandova 712/11
613 00 Brno – Černá Pole

www.adfontem.cz
napište nám

OPIŠTE KONTROLNÍ KÓD

Aktivity projektu Prověřeno seniory jsou podpořeny z dotačního programu.
Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.
© 2021 proverenoseniory.cz