Naše stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK
Máte své oblíbené
obchodníky
pod palcem?

Wellness Kuřim

Wellness Kuřim je rekonstruovaný aquapark v Kuřimi otevřený v říjnu 2010. Jeho součástí je 25metrový bazén se čtyřmi drahami, školní výukový bazén 6 × 10 m s vodními chrliči, brouzdaliště se skluzavkou či 75 m dlouhý tobogán se světelnými efekty. V areálu se nachází i rekreační bazén s divokou řekou, vlnovací jeskyní a protiproudem nebo vířivka. Ve wellness zóně se nachází fitness a relaxační centrum s finskou nebo tropickou saunou a několika druhy zábalů a koupelí (pivní, rašelinová, bylinná či solná). Součástí areálu jsou také dva venkovní bazény, dětské hřiště a hřiště na beachvolejbal.

Kontakt
Wellness Kuřim
Sportovní 1082/1, 664 34 Kuřim
tel.: 541 420 240
e-mail: info@wellnesskurim.cz
web: https://www.wellnesskurim.cz/

mapa zde

Hodnocení v rámci projektu

Přednosti
  • Bezbariérový přístup uvnitř celé budovy
  • Možnost platby kartou i hotovostí
  • Jasné a přehledné obchodní podmínky
Nedostatky
  • Vyšší koncentrace návštěvníků
  • Možnost úrazu (vzhledem k povaze provozu)
  • V provozních podmínkách neí uveden dozorový orgánzpět
Nezisková organizace, založená za účelem podpory rodin a seniorů. Posláním organizace je pomáhat sociálně slabým, seniorům a vyloučeným sociálním skupinám. Ad fontem se také věnuje organizaci kulturních akcí, zejména se zaměřením na mezigenerační soužití a podporu mezigeneračních vazeb.


Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s. sídlí v centru Brna na adrese Mečová 5, kde je spotřebitelská poradna i koordinační centrum pro všechny poradny v ČR. Mezi hlavní úkoly sdružení patří zajišťování bezplatného spotřebitelského poradenství. Sdružení poskytuje spotřebitelům osobně, e-mailem či telefonicky spotřebitelské právní rady v jejich problémech.
realizátor
projektu


Ad Fontem, z.s.
Klecandova 712/11
613 00 Brno – Černá Pole

www.adfontem.cz
napište nám

OPIŠTE KONTROLNÍ KÓD

Aktivity projektu Prověřeno seniory jsou podpořeny z dotačního programu.
Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.
© 2021 proverenoseniory.cz