Naše stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK
Máte své oblíbené
obchodníky
pod palcem?


Katalog subjektůVyberte Svůj
kraj / město
Praha Středočeský Kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Vysočina Královéhradecký kraj Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královéhradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Praha
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský
Wellness Kuřim
Wellness Kuřim je rekonstruovaný aquapark v Kuřimi otevřený v říjnu 2010. Jeho součástí je 25metrový bazén se čtyřmi drahami, školní výukový bazén 6 × 10 m s vodními chrliči, brouzdaliště se skluzavkou či 75 m dlouhý tobogán se světelnými efekty. V areálu se nachází i rekreační bazén s divokou řekou, vlnovací jeskyní a protiproudem nebo vířivka. Ve wellness zóně se nachází fitness a relaxační centrum s finskou nebo tropickou saunou a několika druhy zábalů a koupelí (pivní, rašelinová, bylinná či solná). Součástí areálu jsou také dva venkovní bazény, dětské hřiště a hřiště na beachvolejbal.


Waterservice, s.r.o.
Dovážíme a dodáváme nejširší sortiment filtrů a filtračních systémů pro vaši vodu. Od filtračních konvic, lokálních filtrů a filtrů proti vodnímu kameni až po průmyslové filtry s reverzní osmózou.


Vida! Science centrum
VIDA! je zábavní vědecký park u brněnského výstaviště a je úplně pro všechny. Možná batolata si to tu úplně neužijí, ale jinak se u nás zabaví každý. A ještě se i něco dozví!


Top Optik
Jsme specialisté – pracují u nás výhradně optici a optometristé. Pomohou vám ke komfortnímu vidění a péči o zdravý zrak. Pomůžeme vám v široké nabídce obrub a brýlových čoček sáhnout po těch pravých, které vám usnadní život nebo práci. Výběrem brýlí nebo čoček naše práce nekončí. Poskytujeme kompletní servis a poradenství, aby vám naše produkty dlouho a dobře sloužily.


Semi optik
U nás se budete cítit vždy příjemně, žádné zamračené tváře. S úsměvem jde všechno líp. Zabýváme se prodejem dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček, obrub a příslušenství. Provádíme optometrii. 


Papouščí ZOO Bošovice
Zoologická zahrada se nachází v jihomoravské obci Bošovice, asi 25 km od Brna (směrem na jih), 6 km od památníku Mohyla míru a „napoleonského“ města Slavkov u Brna. Tato malebná vesnice, s asi 12-ti sty obyvateli, leží v oblasti tzv. Politaví a na samém okraji Ždánského lesa, navazujícího na Buchlovské lesy, se spoustou rozličného turistického vyžití.


Moravské zemské muzeum Anthropos
Tradice současného Pavilonu Anthropos má své kořeny v období první Československé republiky. Tehdy se díky mimořádnému úsilí předního českého badatele prof. Karla Absolona podařilo ve speciálním pavilonu „Člověk a jeho rod“ na dnešním výstavišti soustředit v rámci výstavy soudobé kultury v roce 1928 nebývalé množství nálezů z nejranějších období lidských dějin. 


Masáže WIKY Břeclav
Proč chodit na masáž? Masáž má blahodárný účinek na většinu částí lidského těla, v první řadě na kůži, podkožní vazivo, lymfu, svalstvo, také na dýchací aparát, cévy i na některé vnitřní orgány a žlázy.V nabídce je např. havajská nebo thajská masáž, lymfatická masáž a masáž lávovými kameny. Ve studiu se soustředí také na reflexologii, spoušťové body a tejpování.


Květinářství u Chudějů
Rodinný obchod zaměřený na pěstování orchidejí, jejich péči a vůbec vše co se těchto květin týká.V nabídce obchodu naleznete i zahradní potřeby, případně je tu pro vás k dispozici i rostlino-lékařská poradna.Velice rádi vás uvidíme v našem kamenném obchodě v Hrušovanech nad Jevišovkou. Objednat si také můžete rozvoz květin k jakékoliv příležitosti v Hrušovanech nad Jevišovkou a okolí. Rozvoz a doručení květin si můžete objednat na našem eshopu online, osobně v naší prodejně nebo telefonicky.


Knihovna Jiřího Mahena
Knihovna Jiřího Mahena v Brně je největší veřejná městská knihovna na Moravě a druhá největší v ČR. Nabízí rozsáhlý výběr krásné literatury a naučné literatury, novin a časopisů, AV médií a hudebnin, přístup do sítě internetu a elektronickým databázím a služby nevidomým a slabozrakým čtenářům. 


K+K Sport
Kamenná prodejna a eshop sportovní obuvi, oblečení a potřeby pro zimní i letní sporty již od roku 1996. Outdoor i zimní a lyžařské vybavení, spacáky, karimatky, stany, batohy, přilby, brýle, kalhoty, bundy, funkční prádlo a boty HANNAH, ZAJO, HITEC, ALPINA, NEW BALANCE, MAGNUM, RELAX, VOXX, KEEN.


Jazyková škola Řehoř
Jazyková škola s téměř 30-ti letou tradicí. Výuka jazyků probíhá v učebnách umístěných v LCS business centre Vídeňská 55, Brno. V současné době vede jazykovou školu Mgr. Jaromír Řehoř a jazyky vyučuje špičkově kvalifikovaný lektorský tým.


Hůlkárna
Vycházková hůl neslouží jen pro podporu při chůzi, naše hole jsou originálním a jedinečným doplňkem pro podtrhnutí Vaší osobnosti. V našem sortimentu můžete najít hůlky s nastavitelnou velikostí, skládací hůlky, vycházkové hole s různě řešenou rukojetí, hůlky dřevěné, vycházkové hole sběratelské, luxusní vycházkové hole a také tolik oblíbené trekingové hole.


Hotel Maximus
Zastavte se. Vydechněte. Zažijte pocit uvolnění, radosti a vnitřního klidu ve světě Infinit. Zapomeňte alespoň na chvíli na okolní svět a nechte se unést prožitkem, který vás bude provázet vaším všedním dnem.


Hannah Beauty
HANNAH Beauty Zone – vše pro Vaši krásu. Kosmetické a solární studio 2× v Brně (Bystrc, Vinohrady), profesionální kosmetické ošetření kvalitní španělskou kosmetikou Germaine de Capuccini nebo Casmara, solární kosmetika značky Tannymax, kavitace – neinvazivní liposukce, lymfodrenážní masáže, pedikúra, depilace voskem i pastou, omlazení pleti pomocí radiofrekvence – facelifting a další služby.


Bazén Hrušovany nad Jevišovkou
Město Hrušovany nad Jevišovkou uvedlo do provozu v roce 2006 Rehabilitační centrum s krytým bazénem.
Nerezový bazén o rozměrech 12,5m × 7m a hloubkou od 0,8m do 1,2m je vybaven čtyřmi vodními atrakcemi. Jedná se o protiproud, tři masážní trysky, chrlič a dmychadlo. Teplota vody je příjemných 31°C a teplota vzduchu je 32°C. Bazén je určen pro plavání jednotlivců i skupin, pro plavecký výcvik žáků základních i mateřských škol, relaxační pobyty sportovních klubů a dalších zájmových skupin. Bazén má bezbarierový vstup a je vybaven zařízením pro imobilní osoby. 


Aquapark Vyškov
Zaplavte a zadovádějte si v krytém areálu po celý rok. Nebo se přijďte prostě zrelaxovat do páry, vířivky nebo v relaxačních bazénech. 
Rozsáhlé zatravněné plochy, dvojskluzavka v mělkém prostoru bazénu, bezbariérový přístup do bazénu, sociální zařízení, občerstvení, bezpečnostní skříňky, wifi a mnohé další vychytávky, které vám zpříjemní horké letní dny.


realizátor
projektu


Ad Fontem, z.s.
Klecandova 712/11
613 00 Brno – Černá Pole

www.adfontem.cz
napište nám

OPIŠTE KONTROLNÍ KÓD

Aktivity projektu Prověřeno seniory jsou podpořeny z dotačního programu.
Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.
© 2021 proverenoseniory.cz